E-Shop Alkohol tester .cz - Prodej alkoholtesterů, nabízíme certifikované, kvalitní alkohol testery jejichž účelem je přesná a spolehlivá detekce množství alkoholu v dechu.


Alkohol tester.cz - značkové a certifikované alkoholtestery

Nabízíme alkohol testery značkové s certifikáty pro použití v EU. V naší nabídce naleznete jak alkohol tester pro domácí použití, tak také kvalitní policejní alkohol testery pro profesionální použití ve firmách a státní správě. Na všechny námi nabízené alkohol testery zajišťujeme záruční, pozáruční servis a kalibraci.
  

|  NOVINKY v nabídce na Alkohol tester .cz
 

» Nejprodávanější alkohol tester AL5500 - nyní za skvělou cenu Alkohol tester AL 5500

Vhodný alkohol tester pro osobní potřebu i pro menší firmy k měření zbytkového alkoholu v dechu.
AL 5500 je jednoznačně nejprodávanějším detektorem alkoholu, který si tak zaslouží i Vaši pozornost. Jednoduché ovládání a měření za pomoci náustků, který v domácím prostředí můžete nahradit i za klasická brčka a především dlouhodobě stabilní výsledky měření ranního zbytkového alkoholu udělali z tohoto testeru jedničku na českém trhu v řadách polovodičových testerů. I menší firmy jej mají v oblibě u nich hned potom následuje typ alkohol testeru AL6000, který již nabízí funkci pasivního měření nebo níže zmíněný AL7000.
V případě zvažování koupi levnějšího alkohol testeru jako dárku, lze doporučit stálice českého trhu ve stříbrné verzi -
alkohol tester AL2500 nebo černé označného jako detektor AL 2500 Black

Standardní fukce námi nabízených polovodičových alkohol testeru:
× Kontrola množství vdechnutého vzduchu
× Přístroj sám nahlásí vadný senzor
× Akustická signalizace pro foukání do alkoholtesteru
× Možnost kalibrace, případně možnost opravy výměnou čidla detektoru

Základní alkohol testery, které při měření nepoužívají náustku, funkci kontroly měření množství vdechnutého vzduchu nemají. Všechny ostatní alkohol testery si sami pohlídají potřebné množství vzduchu pro přesnou detekci alkoholu a tím se výrazně zvyšuje přesnost vyhodnoceného výsleku měření. Z toho důvodu nejsou ani základní alkohol testery doporučeny k nákupu do firmy, kde by zdánlivě nízká cena při nákupu mohla ovlivnit výběr.

» Alkohol testery řady DA XXXX - domácí i profesionální

Alkohol tester DA8100Na trh tak přichází další nabídka PROFI alkoholtestery pro každého!
V této modelové řadě jsou typy alkohol testerů jak pro domácí užití, tak i profesionální testery. Testery jsou samozřejmě certifikovány pro EU - certifikáty najdete v sekci ke stažení! K alkohol testerům zajišťujeme záruční i pozáruční servis a kalibraci. 

Základní informace o modelové řadě alkohol testerů DA:
× Domácí alkohol testery je DA5000
× Profesionální ale cenově  dostupné elektrochemické alkohol testery 
   DA7100,  DA8100, DA8500, DA8700-USB, DA 9000

Jako zajímavý tip se jeví také AL8000 - má již elektrochemické čidlo, ale jeho cena je velmi přijatelná, proto se také řadí mezi nejprodávanější typy.

» Alkoholtester AL7000

Praktickými funkcemi nabitý alkohol tester modelové řady AL
Alkohol tester AL7000 je v oblasti domácích alkoholtesterů nejvyšším zástupcem modelové řady AL. Disponuje řadou praktických funkci a také designem, který zvyšuje jeho odolnost a odpovídá současným designovým trendům. Dlouhodobě je nejprodávanějším tipem jak pro osobní tak i firemní zkoušku zbytkového alkoholu v dechu.

Některé z nových a zásadních funkcí alkohol testeru:
× Čidlo přístroje vyměníte v doma během pár minut - jedná se o cenově nejméně náročnou opravu /žádný jiný typ tuto možnost nenabízí/
× Tester můžete napájet zásuvkou autozapalovače
× Kovová čelní stěna pro zvýšenou odolnost alkoholtesteru
× Uvnitř detektoru je praktická schránka pro náhradní náustky

» Alkohol tester AL2500 Stříbrný - vzor 2014

Klasiku mezi alkohol testery kupujte jedině u nás!
AL2500 dodáváme s inovovaným čidlem Sentech STK3000. Oproti starším variantám, které můžou ležet na skladě ostatních prodejců nebo jinou značkou prodávaným padělkům alkoholtester vydrží až 700 měření bez nutnosti kalibrace! Senzor u starších AL2500 bylo nutno kalibrovat po 300 měření.


|  Deník MF DNES - testoval alkohol testery!


Deník provedl test detektorů dostupných na trhu. Ten srovnává základní testery na alkohol v poměru cena/ výkon. Námi nabízené alkohol testery dosáhly vynikajících výsledků AL2500 (1.místo) dále pak CA2000 (2.místo), který v součastné době nahradil jeho nástupce CA2010, AL6000, AL5000. Sami můžete posoudit výsledek a zároveň načerpat potřebné informace před nákupem. Nevýhodou testu je jeho stáří. Za povšimnutí stojí také uvedené ceny alkoholtesterů! Celý článek a výsledky testu MF Dnes naleznete ZDE

 
 
Jak se zorientovat v nabídce? Přečtěte si před nákupem naše zkušenosti!

Alkohol testery pro osobní účely a poloprofi 

( AL2500 Silver, DA5000, AL6000 Lite a Silver/Red, CA2010, AL7000)
Základní rozdíl mezi alkoholtestery profi a domácími spočívá v konstrukci čidla/senzoru alkohol testerů. U levnějších testerů je senzor polovodičový, u profi alkohol testerů je elektrochemický, ten je odolnější a přesnější.  Alkoholtestery s polovodičovým čidlem Vám dobře poslouží pro domácí a příležitostné použití jako přesný preventivní společník. Námi nabízené alkohol testery, jsou všechny schopny detekovat nulovou hodnotu, nemusíte se tudíž obávat ztráty bodů. U testerů je možná kalibrace a výměna čidla a to řadí naše alkoholtestery do jiné kategorie než "slevové hračky" na několik použití. Alkohol tester AL2500

Nižší cenová hladina je u těchto alkotestů dána tím, že jsou specializované na základní funkci - přesná detekce alkoholu v dechu testované osoby. Alkohol testery této skupiny neumí výsledky zaznamenávat do počítače nebo je tisknout. Bezvadně se však osvědčí jako preventivní společník v domácnosti! Tyto alkoholtestery jsou díky svým vlastnostem kvalitativně daleko výše než detektory pro reklamní účely nebo testery od neověřených výrobců. Senzory v těchto typově starších alkohol testerech jsou pravidelně výrobcem inovovány, tedy ve stejném obalu kupujete stále lepší přístroj.

Team našeho obchodu se také pokusil praktickým testem zjistit základní rozdíly v detektorech dle jejich ceny. Při zkoušení nejlevnějšího alkohol testeru AL 2500 jsme zjistili, že byť se jedná o velmi levný tester, je na něj spolehnutí a vždy dokáže naměřit nulu. Stačí jen prostudovat návod alkohol testeru a vyčíst z něj, že na tester je třeba spíše dýchat než foukat. Výsledky +/- odpovídaly srovnaní s profesionálními alkohol testerem. Ty však ukazovaly jednu hodnotu s neochvějnou přesností již od prvopočátku.

U alkoholtesterů CA 2010 a AL7000 nám připadla mimořádně praktická možnost zapojení do zásuvky zapalovače automobilu, kdy odpadá starost o baterie. Tyto alkoholtestery jsou také uživateli i servisním střediskem oblíbeny pro minimální poruchovost.


Alkohol tester - profesionální a firemní alkoholtestery

(AL8000, DA 7100, DA 8100, DA 8500, DA 8700 USB, DA 9000, AL 9000C/Lite, Dräger Alcotest 3820, stanovená měřidla Dräger Alcotest® 6820, 7510)
Tyto alkoholtestery disponují nejcitlivějšími senzory, které jsou na elektrochemické bázi a obsahují malé a přesné čerpadlo, které si přesně dávkuje množství vzduchu k detekci alkoholu, kvalitními řídícími mikročipy, moderním firmware a díky tomu neuvěřitelnou přesností měření alkoholu v dechu. Za základní model od výrobce Sentech považujeme AL8000, od výrobce DA Tech je to potom alkohol tester DA7100. Ty nejvyšší řady alkoholtesterů jsou k dostání s velkým množstvím profesionálních a přímo výrobcem dodávaných doplňků, díky kterým lze nejenom provádět přesné dechové zkoušky, ale také provedené zkoušky zaznamenávat a archivovat, buď v počítači nebo přímo tiskem na papír. Tyto alkoholtestery jsou ideální pro využití ve firmách, bezpečnostních agenturách na školách nebo v úřadech. 

Skupina profesionálních alkohol testerů se ještě dále dělí dle toho jestli přístroje jsou anebo nejsou zákonem stanovená měřidla. Tedy, zdali lze jejich výsledky před zákonem stavět na úroveň krevních testů. Z naší nabídky jsou stanovená/ průkazná měřidla alkohol testery německé firmy Drager.

Tato nejvyšší skupina detektorů je speciálně designována a konstruována pro extrémní použití a vyrobeny v Německu. V zahraničí stejně jako u nás je běžně používají složky statní Policie a armády.  Více informací o průkazných měřidlech a nákupu alkohol testeru pro firmu FIRMU nebo OBEC naleznete v samostatném článku zde. Za povšimnutí stojí také jejich nižší model - Dräger Alcotest® 3820, která má elektorchemický senzor a je cenově dostupný jen nepatří mezi stanovená měřidla.

Naše kompletní nabídka alkohol testerů
 

Detailní kompletni srovnání všech parametrů alkohol testerů v přehledné PDF tabulce naleznete ZDE


»
OSOBNÍ alkohol testery (více informací zde)

Alkohol tester - AL 2500
Alkohol tester - AL 2500 » Alkoholtester byl vítězem testu MF Dnes - cena/výkon
» Použití bez náustku
» Osazen polovodičovým čidlem
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Přesnost měření +/- 15% v případě nalezení alkoholu
  Detailní informace  / OBJEDNAT ALKOHOL TESTER 

Alkohol tester - AL 2500 Black
Alkohol tester - AL 2500 Black » Alkoholtester byl vítězem testu MF Dnes - cena/výkon
» Použití bez náustku
» Osazen polovodičovým čidlem
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Přesnost měření +/- 15% v případě nalezení alkoholu
  Detailní informace  / OBJEDNAT ALKOHOL TESTER 

Alkohol tester - AL 5500
Alkohol tester - AL 6000 Lite » Nejprodávanější osobní alkohol tester s náustkem
» Elegantní design
» Malé rozměry
» Osazen polovodičovým čidlem
» Kontrola množství vdechnutého vzduchu
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu!
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Přesnost +/- 10% v případě nalezení alkoholu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER 

Alkohol tester - AL 6000 lite
Alkohol tester - AL 6000 Lite » Verze AL 6000, která nemá možnost pasivního testu, je tedy nutné vždy při provádění dechové zkoušky použít náustku

» Osazen polovodičovým čidlem
» Kontrola množství vdechnutého vzduchu
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu!
» Přesnost +/- 10% v případě nalezení alkoholu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOL TESTER 

Alkohol tester - DA 5000
Alkohol tester - DA 5000 » Osazen polovodičovým čidlem
» Kontrola množství vdechnutého vzduchu
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Přesnost +/- 10% v případě nalezení alkoholu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOL TESTER 

»
POLO-PROFESIONÁLNÍ alkohol testery (více informací zde)

Alkohol tester - AL 6000
Alkohol tester - AL 6000

» AL 6000 v decentním stříbrném provedení
» Dechová zkouška je možná i bez použití náustku
» Osazen polovodičovým čidlem
» Kontrola množství vdechnutého vzduchu
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu!
» Přesnost +/- 10% v případě nalezení alkoholu

  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOL TESTER 

Alkohol tester - AL 6000 red
Alkohol tester - AL 6000 Red » AL 6000 v nepřehlédnutelném červeném provedení
» Dechová zkouška možná bez použití náustku
» Osazen polovodičovým čidlem
» Kontrola množství vdechnutého vzduchu
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu!
» Přesnost +/- 10%  v případě nalezení alkoholu. 
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER 

Alkohol tester - CA 2010
Alkohol tester - CA 2010 » Nástupce velmi oblíbeného CA 2000
» Test na kontrolu nutnosti kalibrace
» Možnost napájení CAR adapterem - součást balení
» Dvoubarevný displej - při pozitivním výsledku zčervená
» Osazen polovodičovým čidlem
» Kontrola množství vdechnutého vzduchu
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu!
» Přesnost +/- 10%  v případě nalezení alkoholu. 
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER 

Alkohol tester - AL 7000
Alkohol tester - AL 7000 » Nejprodávanější poloprofesionální alkoholtester
» Jediný alkohol tester s uživatelsky vyměnitelným čidlem
» Výsledek zobrazen na tři desetinná místa
» Možnost napájení CAR adapterem - součást balení
» Osazen polovodičovým čidlem
» Kontrola množství vdechnutého vzduchu
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu!
» Přesnost +/- 10%  v případě nalezení alkoholu. 
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER 

»
PROFESIONÁLNÍ alkoholtestery (více informací zde)

Alkohol tester - AL 8000
Alkohol tester - AL8000 - navy, pink, blue » Profesionál s nejmenšími rozměry a hmotností
» Nejvýhodnější poměr CENA / VÝKON
» Permanentní vysouvací náustek
» Velký a dobře čitelný LED displej
» Rychlé zahřátí, krátká doba regenerace senzoru alkohol testeru
» Možnost výběru ze tří barev: tmavě modrá, modrá a růžová

» Osazen elektrochemickým senzorem - 0,05"
» Přesnost +/- 5% do 1 promile
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER

Alkohol tester - DA 7100
Alkohol tester - DA7100 » Ideální alkohol tester s elektrochemickým čidlem
» Malé rozměry, nízká hmotnost
» Velký a dobře čitelný LCD displej
» Rychlé zahřátí, krátká doba regenerace senzoru alkoholtesteru

» Osazen elektrochemickým senzorem - 0,12"
» Přesnost +/- 5% do 0,5 promile
» Rozsah měření 0,0 - 5,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER

Alkohol tester - DA 8100
Alkohol tester - DA 8100 » Profesionální alkohol tester - skvělý poměr cena / výkon. 
» Ergonomický tvar těla a nízká hmotnost
» Velký a dobře čitelný LCD displej
» Nízká spotřeba alkalických baterií

» Osazen elektrochemickým senzorem - 0,12"
» Přesnost +/- 5% do 0,5 promile
» Rozsah měření 0,0 - 5,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER

Alkohol tester - AL 9000 Lite
Alkohol tester - AL 9000 Lite » Kompaktní, přesný, spolehlivý, elegantně vypadající
» AL 9000Lite můžete použít všude, kde je potřeba provádět prevenci užívání alkoholu
» Velký, přehledný podsvícení displej
» Osazen elektrochemickým čidlem
» Kontrola množství vdechnutého vzduchu
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu!
» Přesnost +/- 5%  v případě nalezení alkoholu.
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER

Alkohol tester - DA 8500
Alkoholtester - DA8500 » Detektor pro orientační měření alkoholu v dechu ve středně velkých firmách
» Velký, přehledný podsvícený displej LCD displej
» Paměť na 50 měření
» Uživatelsky nastavitelné funkce: jednotky měření, délka foukání, síla foukání

» Osazen elektrochemickým senzorem - 0,2"
» Přesnost +/- 5% do 1 promile
» Rozsah měření 0,0 - 5,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER 

Alkohol tester - AL 9000C
Alkoholtester - AL9000 » Kompaktní, přesný, spolehlivý, elegantně vypadající
» Alkohol tester vychází z modelu AL 9000Lite
» AL 9000C nabízí možnost propojení USB kabelem alkohol testeru s počítačem a následnou archivaci dat
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu!
» Vysoká přesnost a velý rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
 
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER 

Alkohol tester - DA 8700 USB
Alkoholtester - DA8700USB » Ideální pomocník pro firemní účely s možností archivace naměřených dat v počítači
» Velký, přehledný podsvícený displej LCD displej
» USB výstup pro možnost propojení s počítačem
» Paměť na 50 měření
» Uživatelsky nastavitelné funkce: jednotky měření, délka foukání, síla foukání

» Osazen elektrochemickým senzorem - 0,2"
» Přesnost +/- 5% do 1 promile
» Rozsah měření 0,0 - 5,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu
 
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER
Alkohol tester - AL 9010
Alkoholtester -  AL9010 » AL 9010 je vhodný k firemnímu provádění dechových zkoušek na alkohol
» USB výstup pro možnost propojení s počítačem
» Záznam naměřených hodnot do programu v PC
» Velký, přehledný podsvícený displej LCD displej
» Výsledek zobrazen na 3 desetinná místa
» Paměť na 500 měření

» Osazen elektrochemickým senzorem - 0,3"
» Přesnost +/- 5% do 1 promile
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER

Alkohol tester - DA 9000
DA 9000 - alkohol tester » Profesionální, vysoce přesný firemní alkohol tester DA 9000
» Velký a dobře čitelný LCD displej
» USB výstup pro možnost propojení s počítačem
» Záznam naměřených hodnot do programu, který je součástí balení
» Paměť na 250 měření
» Uživatelsky nastavitelné funkce: jednotky měření, délka foukání, síla foukání

» Osazen elektrochemickým senzorem - 0,2"
» Přesnost +/- 5% do 1 promile
» Rozsah měření 0,0 - 5,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER

Alkohol tester - Dräger Alcotest® 3820
» Vysoce přesný alkohol tester pro časté osobní zkoušky na alkohol
» Velký dobře čitelný LCD displej - grafické zobrazování
» Robustní tělo z pevného ABS plastu
» Rychlé zahřátí, krátká doba regenerace senzoru

» Osazen elektrochemickým senzorem 1/4 "
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Alkohol tester spolehlivě naměří nulovou hladinu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER

Alkohol tester - Dräger Alcotest® 5820
Drager 5510 - stanovené měřidlo Orientační měřidlo pro časté firemní kontroly
» Elektrochemické čidlo 1/4
» Rychlé zahřátí senzoru, vyhodnocení výsledků
» Vysoká přesnost měření v promile
» Velký podsvícený LCD displej

» Možnost měření v pasivním režimu - bez náustku
» Rozsah měření 0,0 - 4,0 promile
» Robustní tělo z pevného ABS plastu
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER

Alkohol tester - Dräger Alcotest® 6820
Stanovené měřidlo 6820 Stanovené měřidlo, schváleno ČMI - průkazné měření
měřidlo:

» rozšířená paměť na posledních 5000 měření
» zabudované hodiny s reálným datem a časem
» možnost komunikace s PC prostřednictvím programu AlcoView
» funkce bezdrátového přenosu výsledku na tiskárnu Alcotest® Printer pro okamžitý tisk protokolu měření v terénu - tiskárna není součástí balení
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER 

Alkohol tester - Dräger Alcotest® 7510
Stanovené měřidlo Drager 7510 Stanovené měřidlo, schváleno ČMI - průkazné měření
měřidlo:

» rozšířená paměť na posledních 5 000 měření
» zabudované hodiny s reálným datem a časem
» možnost komunikace s PC prostřednictvím programu AlcoView
» funkce bezdrátového přenosu výsledku na tiskárnu Alcotest® Printer pro okamžitý tisk protokolu měření v terénu - tiskárna není součástí balení
» U typu Drager 7510 volitelná sestava si za příplatek může tento typ měřidla rozšířit i o další funkce, např. GPS modul, senzor okolního tlaku, atd
  Detailní informace / OBJEDNAT ALKOHOLTESTER Xenon.in » E.Shop s xenonovým osvětlením pro Váš vůz
Máte dojem, že jste se u nás na Alkoholtester - E.Shopu dozvěděli hodnotné a dobře podané informace o problematice nákupu alkohol testerů a hodláte opatřit pro svého čtyřkolého miláčka kvaltitní xenonové osvětlení? Pak právě pro Vás je připraven E.Shop Xenony.in na kterém naleznete podrobného průvodce tématem xenonového osvětlení pro Váš vůz a zárovň zde máte možnost nákupu kvalitních xenonových zástavbových sad jejichž montáž je snadná a výsledek rozhodně stojí za to. Máteli zájem vědět více navštivte nás - www.xenony.in

Antiradary.eu » další náš E.Shop s podrobnými informacemi! Pokud se zajímate o nákup antiradarů Beltronics a neuspokojila Vás naše nabídka antiradarů. Můžete navštívit náš partnerský web který se specializuje na antiradary schopné funkce v ČR. Zde naleznete nejen radarové detektory všech cenových realcí a také podrobného technického průvodce pro nákup.

Těmito tlačítky nás podpoříte a doporučíte alkohol-tester.cz ostatním uživatelům internetu. Děkujeme všem kteří to pro nás udělají!

SERVISNÍ LABORATOŘ!
Zajišťujeme veškerý záruční a pozáruční servis alkohol testerů v naší kalibrační laboratoři u dovozce V-NET v řádu dnů - naše firma sídlí v těsné blízkosti. Jelikož narůstá počet napodobenin, zajišťujeme tyto služby pouze pro naše zákazníky, kde jsme si jisti, že je oprava možná.

PADĚLKY ALKOHOL TESTERŮ!
Na trhu se objevují padělané (Čína, Polsko) alkohol testery jihokorejských vzorů, které nabízíme. Doporučujeme ověřit si pravost objednávaného alkohol testeru na stránkách výrobce, který je uveden u každého testeru. Padělky poznáte podle jiného jména/potisku anebo obdržíte zboží v polské krabičce. Často padělek, napodobeninu prozradí podezřele nízká cena.

NEZNIČTE SI DETEKTOR!
Výrobci důrazně doporučují neprovádět dechové zkoušky po bezprostředním požití alkoholu Optimální čas naleznete v návodu k použití u každého alkohol testeru. Zpravidla se musí dodržet alespoň 30 minut před prvním testem. Jinak hrozí předčasná kalibrace detektoru nebo výměna čidla! 

Víte, že kvalitu alkohol testeru určuje typ jeho senzoru? (Elektrochemický nebo polovodičový)

ANO slyšel jsem o tom
výsledek ankety
221
NE
výsledek ankety
73
Vybírám dle toho!
výsledek ankety
261
 
Archiv anket
Najít na webu
stiskni pro hledání

Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek


Těmito tlačítky nás podpoříte a doporučíte alkohol-tester.cz ostatním uživatelům internetu. Děkujeme všem kteří to pro nás udělají!

Váš košík je zatím prázdný...

 VŠECHNY TESTERY SKLADEM

.....................................................
  EXPEDICE V DEN OBJEDNÁNÍ

   do 12:00 hod.
                     70,-


   do 14:00 hod.
                     70,-

S garancí doručení do druhého pracovního dne!!!

  DOPRAVA ZDARMA OD 1.500,-
Nakupte zboží v hodnotě vyšší než 1.500,- a dopravu zaplatíme za Vás
Při platbě převodem, již není účtován žádný poplatek, úhrada dobírkou 50,-

Přepravci informují o doručování emailem, telefonicky nebo SMS.

U České pošty jsou nedoručené balíky uloženy 7 dnů k vyzvednutí na nejbližší poště.

......................................................

Objednávat můžete také:

1)
zasláním objednávky na email: 
kucerova@alkohol-tester.cz

2) telefonicky na čísle:
+420/ 732 642 337

Obecná doporučení:

1) Vyberte seriozního prodejce. Častým trikem je, že velmi nízkou cenu doplatíte neúměrnou částkou za doručení alkohol testeru nebo nemáte při koupi padělku zajištěn servis. Prostudujte obchodní podmínky prodejce. Neváhejte kontaktovat asistenta prodeje, ten by měl rozumět problematice!

2) Důležité je vědět, že nejlevnější alkohol testery - klíčenky apod. (nejsou v naší nabídce) neumí naměřit nulovou hodnotu a jsou prakticky neopravitelné! 

3) Alkohol tester a jeho kvalitu definuje typ jeho senzoru. Jedná se o základní faktor, který určuje rozdíly mezi alkohol testery. Více informací naleznete zde.

4) Doporučujeme Vám k pročtení tento nezávislý test uveřejněný na stránkách MF DNES. Využijte srovnávací tabulky alkohol testerů! Zájemci z řad FIREM a OBCÍ by neměli opomenout tento článek

Specializujeme se pouze na kvalitní certifikované a testované alkohol testery, které odebíráme přímo od výhradního dovozce. Tento nám dává záruku všech servisních služeb a sídlí v naší těsné blízkosti.

Máte jakýkoliv dotaz?
Kontaktujte asistentku!

Alkohol tester asistentka

Kateřina Kučerová
Tel.: 732 642 337
ICQ:
289680468
Mail: kucerova@alkohol-tester.cz
 

 

NOVINKA za skvělou cenu Skvělá cenová nabídka na alkohol tester s dobíjecí baterií, pamětí na 19 měření a super citlivým elektrochemickým čidlem. To vše za pouhých 2 899,- Kč. NOVINKA za skvělou cenu
Poštovné od 1500,-Kč ZDARMA V případě nákupu v hodnotě nad 1500,-Kč s DPH máte automaticky poštovné ZDARMA.
Alkohol tester do školy nebo na úřad Státním organizacím a úřadům nově vycházíme vstříc a nabízíme možnost úhrady zboží na fakturu. Objednané zboží tak budete mít okamžitě u sebe, aniž byste museli mít nachystanou hotovost.
PROFI testery již za dostupnou CENU! Díky rozvoji technologií a snížení nákladů na výrobu jsou dnes na trhu PROFI testery s kvalitními elektorchemickými čidli za cenu již od 2 999,-Kč vč. DPH PROFI testery již za dostupnou CENU!

Alkohol tester - CA 2010Alkohol tester - CA 2010 CENA: 2662 Kč

Alkohol tester - AL 8000Alkohol tester - AL 8000 Akční CENA: 2999 Kč

Alkohol tester - AL 7000Alkohol tester - AL 7000 Akční CENA: 2541 Kč

Alkohol tester - AL 5500Alkohol tester - AL 5500 Akční CENA: 1331 Kč

Informace: Home, Kontakty, Obchodní podmínky, Certifikáty a návody, Jak koupit alkohol tester?, Reklamace, Partneři,

Kopírování obrázků, uvedených údajů a hodnot, textů, dokumentů PDF, struktury www.alkohol-tester.cz a jejich částí, je zakázáno. Veškeré případy porušení budou řešeny soudní cestou

© Alkohol tester .cz 2011   |   Tel. +420 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody

Zavřít Více Facebook
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím